Aktualności

IDEX 2023

IDEX 2023
24.02.2023

IDEX 2023 to międzynarodowe targi przemysłu obronnego, które odbyły się w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 20-24 lutego bieżącego roku. Targi te przyciągają przedstawicieli rządów, wojskowych, przemysłu obronnego i naukowców z całego świata, którzy mogą zapoznać się z najnowszymi produktami i technologiami, wziąć udział w panelach dyskusyjnych i spotkać się z kluczowymi osobami w branży.

Polska Grupa Zbrojeniowa będąca jednym z największych polskich producentów i dostawców wyrobów i usług obronnych, także zaprezentowała wraz ze spółkami z grupy swoje najnowsze rozwiązania i produkty.

W wydarzeniu tym uczestniczyli także przedstawiciele naszej spółki. Mamy nadzieję, że przeprowadzone spotkania biznesowe przyczynią się wkrótce do rozwoju współpracy z nowymi partnerami zagranicznymi. Warto zaznaczyć, że posiadamy doświadczenie w eksporcie swoich produktów na rynki zagraniczne.

Udział przedstawicieli Polskiej Grupy Zbrojeniowej na targach IDEX 2023 podkreśla znaczenie polskiej branży obronnej na arenie międzynarodowej oraz potwierdza ich zaangażowanie w rozwijanie współpracy z partnerami zagranicznymi w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności.